Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKMM451VRD561MA70M
EKMM451VRD561MA70M United Chemi-Con
KMM%20Series_Web.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 2.835" (72.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 560 µF
Voltage - Rated: 450 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKMM451VRD561MA70M United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 2.835" (72.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 560 µF, Voltage - Rated: 450 V.
Weitere Produktangebote EKMM451VRD561MA70M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKMM451VRD561MA70M EKMM451VRD561MA70M Hersteller : United Chemi-Con United-Chemi-Con-346701.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 560uF 450 Volt