Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKMM630VND153MB50U
EKMM630VND153MB50U United Chemi-Con
Hersteller: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM SNAP-IN GEN PUR 105C
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 2.067" (52.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 mF
Voltage - Rated: 63 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKMM630VND153MB50U United Chemi-Con
Description: CAP ALUM SNAP-IN GEN PUR 105C, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 2.067" (52.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 mF, Voltage - Rated: 63 V.
Weitere Produktangebote EKMM630VND153MB50U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKMM630VND153MB50U EKMM630VND153MB50U Hersteller : Chemi-Con KMMN_e-2509020.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 15000UF 63V