Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKMQ350ELL221MHB5D
EKMQ350ELL221MHB5D
EKMQ350ELL221MHB5D United Chemi-Con
KMQLL-e.PDF
Hersteller: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 270 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 405 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKMQ350ELL221MHB5D United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 270 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 405 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote EKMQ350ELL221MHB5D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKMQ350ELL221MHB5D EKMQ350ELL221MHB5D Hersteller : United Chemi-Con al-kmq-e-2019-1799697.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 35Volts 220uF 8X11