Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKMQ401VSN331MQ45S
EKMQ401VSN331MQ45S
EKMQ401VSN331MQ45S United Chemi-Con
KMQLL_e-2509082.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 330UF 400V
auf Bestellung 615 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKMQ401VSN331MQ45S United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 400 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.44 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.0592 A @ 50 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKMQ401VSN331MQ45S EKMQ401VSN331MQ45S Hersteller : Chemi-Con KMQN-e.PDF Description: CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 400 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.44 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.0592 A @ 50 kHz
auf Bestellung 554 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
EKMQ401VSN331MQ45S EKMQ401VSN331MQ45S Hersteller : Chemi-Con KMQLL_e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 330UF 400V