Produkte > CHEMI-CON > EKMQ500EC3222MLN3S
EKMQ500EC3222MLN3S
EKMQ500EC3222MLN3S Chemi-Con
KMQLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm)
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.41 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.5228 A @ 100 kHz
auf Bestellung 395 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKMQ500EC3222MLN3S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm), Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.41 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.5228 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote EKMQ500EC3222MLN3S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKMQ500EC3222MLN3S EKMQ500EC3222MLN3S Hersteller : Chemi-Con KMQLL_e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 2200uF 50 Volt cut leads
Produkt ist nicht verfügbar
EKMQ500EC3222MLN3S EKMQ500EC3222MLN3S Hersteller : United Chemi-Con KMQLL_e-2509082.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 2200uF 50 Volt cut leads