Produkte > CHEMI-CON > EKMQ500ELL220ME11D
EKMQ500ELL220ME11D
EKMQ500ELL220ME11D Chemi-Con
KMQLL_e-2509082.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 22UF 50V
auf Bestellung 1961 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKMQ500ELL220ME11D Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 68 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 122.4 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKMQ500ELL220ME11D EKMQ500ELL220ME11D Hersteller : Chemi-Con KMQLL-e.PDF Description: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 68 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 122.4 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 2694 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
EKMQ500ELL220ME11D EKMQ500ELL220ME11D Hersteller : United Chemi-Con KMQLL_e-2509082.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 22UF 50V