Produkte > CHEMI-CON > EKMS201VSN821MQ35S
EKMS201VSN821MQ35S
EKMS201VSN821MQ35S Chemi-Con
KMSN-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm)
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 2.17 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.255 A @ 50 kHz
auf Bestellung 145 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKMS201VSN821MQ35S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm), Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 2.17 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.255 A @ 50 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKMS201VSN821MQ35S EKMS201VSN821MQ35S Hersteller : United Chemi-Con KMSN_e-2509155.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 200Volts 820uF 20% Tol.
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 252-256 Tag (e)
Anzahl Preis
EKMS201VSN821MQ35S EKMS201VSN821MQ35S Hersteller : Chemi-Con KMSN_e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 200Volts 820uF 20% Tol.