Produkte > CHEMI-CON > EKMS401VSN221MQ30S
EKMS401VSN221MQ30S
EKMS401VSN221MQ30S Chemi-Con
KMSN-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 400Volts 220uF 20% Tol.
auf Bestellung 27 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKMS401VSN221MQ30S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 400 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.13 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.6159 A @ 50 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKMS401VSN221MQ30S EKMS401VSN221MQ30S Hersteller : Chemi-Con KMSN-e.PDF Description: CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 400 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.13 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.6159 A @ 50 kHz
auf Bestellung 101 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
EKMS401VSN221MQ30S EKMS401VSN221MQ30S Hersteller : United Chemi-Con KMSN_e-2509155.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 400Volts 220uF 20% Tol.