Produkte > CHEMI-CON > EKMW451VSN151MP30S
EKMW451VSN151MP30S
EKMW451VSN151MP30S Chemi-Con
KMWN-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 910 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.3013 A @ 50 kHz
auf Bestellung 135 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKMW451VSN151MP30S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 910 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.3013 A @ 50 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKMW451VSN151MP30S EKMW451VSN151MP30S Hersteller : Chemi-Con KMWN-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 450Volts 150uF 22X30
auf Bestellung 218 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
EKMW451VSN151MP30S EKMW451VSN151MP30S Hersteller : United Chemi-Con al-kmwlug-e-140701-514712.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 450Volts 150uF 22X30