Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKMZ421VSN681MR50S
EKMZ421VSN681MR50S
EKMZ421VSN681MR50S United Chemi-Con
ucc_KMZ-1210940.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 680uF 420V 20% 30X50
auf Bestellung 162 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKMZ421VSN681MR50S United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP, Packaging: Box, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 2.067" (52.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 420 V, Ripple Current @ Low Frequency: 2.25 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.218 A @ 50 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKMZ421VSN681MR50S EKMZ421VSN681MR50S Hersteller : Chemi-Con ucc_KMZ.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 680uF 420V 20% 30X50
auf Bestellung 174 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
EKMZ421VSN681MR50S EKMZ421VSN681MR50S Hersteller : Chemi-Con KMZN-e.PDF Description: CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP
Packaging: Box
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 2.067" (52.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 420 V
Ripple Current @ Low Frequency: 2.25 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.218 A @ 50 kHz