Produkte > CHEMI-CON > EKWA451ELL330MJ35S
EKWA451ELL330MJ35S
EKWA451ELL330MJ35S Chemi-Con
KWALL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 340 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 612 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 369 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKWA451ELL330MJ35S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 340 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 612 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKWA451ELL330MJ35S EKWA451ELL330MJ35S Hersteller : Chemi-Con KWALL-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 33uF 450V
auf Bestellung 2329 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
EKWA451ELL330MJ35S EKWA451ELL330MJ35S Hersteller : United Chemi-Con KWALL_e-2887250.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 33uF 450V