Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKXF451ELL330MM20S
EKXF451ELL330MM20S
EKXF451ELL330MM20S United Chemi-Con
KXFLL_e-2887402.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 33uF 20% 450V Long Life
auf Bestellung 1826 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKXF451ELL330MM20S United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 20000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 312 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 780 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKXF451ELL330MM20S EKXF451ELL330MM20S Hersteller : Chemi-Con KXFLL-e.PDF Description: CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 20000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 312 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 780 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 309 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
EKXF451ELL330MM20S EKXF451ELL330MM20S Hersteller : Chemi-Con KXFLL_e.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 33uF 20% 450V Long Life