Produkte > CHEMI-CON > EKXF451ELL680MMN3S
EKXF451ELL680MMN3S
EKXF451ELL680MMN3S Chemi-Con
KXFLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 20000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 520 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.3 A @ 100 kHz
auf Bestellung 406 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKXF451ELL680MMN3S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 20000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 520 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.3 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKXF451ELL680MMN3S EKXF451ELL680MMN3S Hersteller : Chemi-Con KXFLL_e.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 68uF 20% 450V Long Life
auf Bestellung 676 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
EKXF451ELL680MMN3S EKXF451ELL680MMN3S Hersteller : United Chemi-Con KXFLL_e-2887402.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 68uF 20% 450V Long Life