Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKY-101ELL100MF11D
EKY-101ELL100MF11D
EKY-101ELL100MF11D United Chemi-Con
KY_LL_e-2509031.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10uF 100 Volt
auf Bestellung 2376 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKY-101ELL100MF11D United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 100 V.
Weitere Produktangebote EKY-101ELL100MF11D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKY-101ELL100MF11D Hersteller : NICHEMIN KY-LL-e.PDF 09+ TSSOP
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
EKY-101ELL100MF11D EKY-101ELL100MF11D Hersteller : Chemi-Con KY-LL-e.PDF Description: CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 100 V