Produkte > CHEMI-CON > EKY-101ELL330MH15D
EKY-101ELL330MH15D
EKY-101ELL330MH15D Chemi-Con
KY-LL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 100 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKY-101ELL330MH15D Chemi-Con
Description: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 100 V.
Weitere Produktangebote EKY-101ELL330MH15D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKY-101ELL330MH15D EKY-101ELL330MH15D Hersteller : United Chemi-Con -1109128.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 33uF 100 Volt