Produkte > CHEMI-CON > EKY-250ELL332MLN3S
EKY-250ELL332MLN3S
EKY-250ELL332MLN3S Chemi-Con
KY_LL_e-2509031.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25VDC 3300uF Tol 20% 16x31.5mm
auf Bestellung 3376 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKY-250ELL332MLN3S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 3300 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 17 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 2.5875 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.45 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKY-250ELL332MLN3S EKY-250ELL332MLN3S Hersteller : Chemi-Con KY-LL-e.PDF Description: CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3300 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 17 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 2.5875 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.45 A @ 100 kHz
auf Bestellung 490 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
EKY-250ELL332MLN3S EKY-250ELL332MLN3S Hersteller : United Chemi-Con KY_LL_e-2509031.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25volts 3300uF 16X31.5