Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKY-350ELL221MH15D
EKY-350ELL221MH15D
EKY-350ELL221MH15D United Chemi-Con
United-Chemi-Con-1109128.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 35volts 220uF 8X15
auf Bestellung 527 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKY-350ELL221MH15D United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 87 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 420 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 840 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote EKY-350ELL221MH15D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKY-350ELL221MH15D Hersteller : UNITED CHEMI-CON KY-LL-e.PDF 10*12.5/35V220
auf Bestellung 100000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
EKY-350ELL221MH15D EKY-350ELL221MH15D Hersteller : Chemi-Con KY-LL-e.PDF Description: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 87 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 420 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 840 mA @ 100 kHz