Produkte > CHEMI-CON > EKYB101ELL331ML25S
EKYB101ELL331ML25S
EKYB101ELL331ML25S Chemi-Con
Chemi_Con_KYBLL_e-3313623.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 100VDC 330uF Tol 20% 16x25mm AEC-Q200
auf Bestellung 411 Stücke:
Lieferzeit 201-205 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKYB101ELL331ML25S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 100 V, Impedance: 28 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.125 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.25 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKYB101ELL331ML25S EKYB101ELL331ML25S Hersteller : Chemi-Con KYBLL-e.PDF Description: CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 100 V
Impedance: 28 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.125 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.25 A @ 100 kHz
auf Bestellung 582 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
EKYB101ELL331ML25S EKYB101ELL331ML25S Hersteller : United Chemi-Con KYBLL_e-2509133.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 100V 330uF 20% Tol.