Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKYB630ELL820MH15D
EKYB630ELL820MH15D
EKYB630ELL820MH15D United Chemi-Con
KYBLL_e-2509133.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 63V 82uF 20% Tol.
auf Bestellung 807 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKYB630ELL820MH15D United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 82 µF, Voltage - Rated: 63 V, Impedance: 120 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 280 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 700 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote EKYB630ELL820MH15D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKYB630ELL820MH15D EKYB630ELL820MH15D Hersteller : Chemi-Con KYBLL-e.PDF Description: CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 120 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 280 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 700 mA @ 100 kHz