Produkte > CHEMI-CON > EKZE500ELL220ME11D
EKZE500ELL220ME11D
EKZE500ELL220ME11D Chemi-Con
KZELL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 340 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 95.2 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 238 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 1051 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZE500ELL220ME11D Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 340 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 95.2 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 238 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote EKZE500ELL220ME11D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZE500ELL220ME11D EKZE500ELL220ME11D Hersteller : United Chemi-Con -794851.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 50volts 22uF 8X11