Produkte > CHEMI-CON > EKZE500ELL331MJ25S
EKZE500ELL331MJ25S
EKZE500ELL331MJ25S Chemi-Con
KZELL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 28 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 935 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.87 A @ 100 kHz
auf Bestellung 3676 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZE500ELL331MJ25S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 28 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 935 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.87 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote EKZE500ELL331MJ25S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZE500ELL331MJ25S EKZE500ELL331MJ25S Hersteller : United Chemi-Con -794851.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 50volts 330uF 10X25