Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKZE630ELL820MH15D
EKZE630ELL820MH15D
EKZE630ELL820MH15D United Chemi-Con
KZELL_e-2509136.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 63volts 82uF 8X15
auf Bestellung 820 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZE630ELL820MH15D United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 82 µF, Voltage - Rated: 63 V, Impedance: 160 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 266 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 665 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote EKZE630ELL820MH15D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZE630ELL820MH15D EKZE630ELL820MH15D Hersteller : Chemi-Con KZELL-e.PDF Description: CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 160 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 266 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 665 mA @ 100 kHz