Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKZE800ELL681MM25S
EKZE800ELL681MM25S
EKZE800ELL681MM25S United Chemi-Con
KZELL-e.PDF
Hersteller: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 680UF 20% 80V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 80 V
Impedance: 36 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.05 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.75 A @ 100 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZE800ELL681MM25S United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 680UF 20% 80V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 80 V, Impedance: 36 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.05 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.75 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote EKZE800ELL681MM25S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZE800ELL681MM25S EKZE800ELL681MM25S Hersteller : Chemi-Con KZELL-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 680uF 80 Volt