Produkte > CHEMI-CON > EKZH100ELL392MK25S
EKZH100ELL392MK25S
EKZH100ELL392MK25S Chemi-Con
KZHLL_e.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10Volts 3900uF 0.2
auf Bestellung 338 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZH100ELL392MK25S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 6000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Capacitance: 3900 µF, Voltage - Rated: 10 V, Impedance: 15 MOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 2.175 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.9 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZH100ELL392MK25S EKZH100ELL392MK25S Hersteller : Chemi-Con KZHLL-e.PDF Description: CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 6000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Capacitance: 3900 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 15 MOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 2.175 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.9 A @ 100 kHz
auf Bestellung 1919 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
EKZH100ELL392MK25S EKZH100ELL392MK25S Hersteller : United Chemi-Con United-Chemi-Con-346753.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10Volts 3900uF 0.2