Produkte > CHEMI-CON > EKZH350ELL470ME11D
EKZH350ELL470ME11D
EKZH350ELL470ME11D Chemi-Con
KZHLL_e-2509011.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 35Volts 47uF 0.2
auf Bestellung 3151 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZH350ELL470ME11D Chemi-Con
Description: CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 240 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 132 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 330 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZH350ELL470ME11D EKZH350ELL470ME11D Hersteller : Chemi-Con KZHLL-e.PDF Description: CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 240 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 132 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 330 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 2950 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
EKZH350ELL470ME11D EKZH350ELL470ME11D Hersteller : United Chemi-Con KZHLL_e-2509011.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 35Volts 47uF 0.2