Produkte > CHEMI-CON > EKZH350ELL470ME11S
EKZH350ELL470ME11S
EKZH350ELL470ME11S Chemi-Con
KZHLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 240 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 132 mA @ 120 Hz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZH350ELL470ME11S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 240 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 132 mA @ 120 Hz.
Weitere Produktangebote EKZH350ELL470ME11S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZH350ELL470ME11S EKZH350ELL470ME11S Hersteller : United Chemi-Con KZHLL_e-2509011.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 47uF 35 Volt