Produkte > CHEMI-CON > EKZM350ELL152ML20S
EKZM350ELL152ML20S
EKZM350ELL152ML20S Chemi-Con
KZMLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 35Volts 1500uF 20% Tol.
auf Bestellung 160 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZM350ELL152ML20S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 35V POLAR, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Capacitance: 1.5 mF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 15 MOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.95 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.25 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote EKZM350ELL152ML20S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZM350ELL152ML20S EKZM350ELL152ML20S Hersteller : Chemi-Con KZMLL-e.PDF Description: CAP ALUM 35V POLAR
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Capacitance: 1.5 mF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 15 MOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.95 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.25 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
EKZM350ELL152ML20S EKZM350ELL152ML20S Hersteller : United Chemi-Con KZMLL_e-2509157.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 35Volts 1500uF 20% Tol.