Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKZN100ELL103MMN3S
EKZN100ELL103MMN3S
EKZN100ELL103MMN3S United Chemi-Con
KZNLL-e.PDF
Hersteller: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 14 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 3.5615 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4.19 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZN100ELL103MMN3S United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 µF, Voltage - Rated: 10 V, Impedance: 14 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 3.5615 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4.19 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote EKZN100ELL103MMN3S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZN100ELL103MMN3S EKZN100ELL103MMN3S Hersteller : United Chemi-Con 53523916652d6c547a9dde-1128902.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10V 10000uF 20% Tol.