Produkte > CHEMI-CON > EKZN350ELL152MK30S
EKZN350ELL152MK30S
EKZN350ELL152MK30S Chemi-Con
KZNLL_e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 35V 1500uF 20% Tol.
auf Bestellung 53 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZN350ELL152MK30S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.240" (31.50mm), Capacitance: 1500 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 18 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 2.196 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.66 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZN350ELL152MK30S EKZN350ELL152MK30S Hersteller : Chemi-Con KZNLL-e.PDF Description: CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.240" (31.50mm)
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 18 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 2.196 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.66 A @ 100 kHz
auf Bestellung 339 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
EKZN350ELL152MK30S EKZN350ELL152MK30S Hersteller : United Chemi-Con KZNLL_e-2509151.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 35V 1500uF 20% Tol.