Produkte > CHEMI-CON > EKZN500ELL331MJ20S
EKZN500ELL331MJ20S
EKZN500ELL331MJ20S Chemi-Con
KZNLL_e-2509151.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50V 330uF 20% Tol.
auf Bestellung 3866 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZN500ELL331MJ20S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 38 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.03 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.06 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZN500ELL331MJ20S EKZN500ELL331MJ20S Hersteller : Chemi-Con KZNLL-e.PDF Description: CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 38 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.03 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.06 A @ 100 kHz
auf Bestellung 2223 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
EKZN500ELL331MJ20S EKZN500ELL331MJ20S Hersteller : United Chemi-Con KZNLL_e-2509151.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50V 330uF 20% Tol.