Produkte > CHEMI-CON > EKZN630ELL222MM40S
EKZN630ELL222MM40S
EKZN630ELL222MM40S Chemi-Con
KZNLL_e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 63V 2200uF 20% Tol.
auf Bestellung 258 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZN630ELL222MM40S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 63V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.634" (41.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 63 V, Impedance: 15 MOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 2.9475 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.93 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZN630ELL222MM40S EKZN630ELL222MM40S Hersteller : Chemi-Con KZNLL-e.PDF Description: CAP ALUM 2200UF 20% 63V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.634" (41.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 15 MOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 2.9475 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.93 A @ 100 kHz
auf Bestellung 544 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
EKZN630ELL222MM40S EKZN630ELL222MM40S Hersteller : United Chemi-Con KZNLL_e-2509151.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 63V 2200uF 20% Tol.