Produkte > CHEMI-CON > EKZN800ELL270MF11D
EKZN800ELL270MF11D
EKZN800ELL270MF11D Chemi-Con
KZNLL_e-2509151.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 80V 27uF 20% Tol.
auf Bestellung 1848 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZN800ELL270MF11D Chemi-Con
Description: CAP ALUM 27UF 20% 80V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 6000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 27 µF, Voltage - Rated: 80 V, Impedance: 340 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 156 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 390 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZN800ELL270MF11D EKZN800ELL270MF11D Hersteller : Chemi-Con KZNLL-e.PDF Description: CAP ALUM 27UF 20% 80V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp.: 6000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 27 µF
Voltage - Rated: 80 V
Impedance: 340 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 156 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 390 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 1849 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
EKZN800ELL270MF11D EKZN800ELL270MF11D Hersteller : United Chemi-Con KZNLL_e-2509151.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 80V 27uF 20% Tol.