Produkte > CHEMI-CON > EKZN800ELL821MM25S
EKZN800ELL821MM25S
EKZN800ELL821MM25S Chemi-Con
KZNLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 820UF 20% 80V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 80 V
Impedance: 27 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.65 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.75 A @ 100 kHz
auf Bestellung 4352 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZN800ELL821MM25S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 820UF 20% 80V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 80 V, Impedance: 27 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.65 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.75 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZN800ELL821MM25S EKZN800ELL821MM25S Hersteller : United Chemi-Con KZNLL_e-2509151.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 80V 820uF 20% Tol.