Produkte > PANASONIC > ELC-3FN330M
ELC-3FN330M
ELC-3FN330M Panasonic
AGM0000CE2.pdf
Hersteller: Panasonic
Fixed Inductors 33uH 20% 1.9ohm SMD Power Choke
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELC-3FN330M Panasonic
Description: FIXED IND 33UH 260MA 1.9 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, DC Resistance (DCR): 1.9Ohm, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 260 mA.
Weitere Produktangebote ELC-3FN330M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELC-3FN330M ELC-3FN330M Hersteller : Panasonic Electronic Components N_Series_ELC3(FN,GN).pdf Description: FIXED IND 33UH 260MA 1.9 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 1.9Ohm
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 260 mA