Produkte > BIVAR > ELM12005GD
ELM12005GD
ELM12005GD Bivar
ELM1XXX5XX.pdf
Hersteller: Bivar
LED Circuit Board Indicators Vert LED Assembly 5mm Green 565 nm
auf Bestellung 980 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELM12005GD Bivar
Description: LED CBI 5MM GRN THROUGH HOLE, Packaging: Tray, Current: 20mA, Color: Green, Voltage Rating: 2.1V, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 25mcd, Configuration: Single, Viewing Angle: 40°, Lens Type: Diffused, Tinted, Wavelength - Peak: 568nm, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Weitere Produktangebote ELM12005GD
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELM12005GD Hersteller : Bivar Inc. ELM1XXX5XX.pdf Description: LED CBI 5MM GRN THROUGH HOLE
Packaging: Tray
Current: 20mA
Color: Green
Voltage Rating: 2.1V
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 25mcd
Configuration: Single
Viewing Angle: 40°
Lens Type: Diffused, Tinted
Wavelength - Peak: 568nm
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4