Produkte > BIVAR INC. > ELM32255BC-3-YG
ELM32255BC-3-YG Bivar Inc.
ELM3XXX5BCXX.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: EXTRUDED VERTICAL T-1 3/4 (5MM)
Packaging: Bulk
Current: 30mA Green, 30mA Yellow
Color: Green, Yellow
Voltage Rating: 2.2V Green, 2.1V Yellow
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 35mcd Green, 30mcd Yellow
Configuration: Single
Viewing Angle: 40°
Lens Type: Diffused, White
Wavelength - Peak: 568nm, 585nm
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELM32255BC-3-YG Bivar Inc.
Description: EXTRUDED VERTICAL T-1 3/4 (5MM), Packaging: Bulk, Current: 30mA Green, 30mA Yellow, Color: Green, Yellow, Voltage Rating: 2.2V Green, 2.1V Yellow, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 35mcd Green, 30mcd Yellow, Configuration: Single, Viewing Angle: 40°, Lens Type: Diffused, White, Wavelength - Peak: 568nm, 585nm, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Weitere Produktangebote ELM32255BC-3-YG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELM32255BC-3-YG ELM32255BC-3-YG Hersteller : Bivar ELM3XXX5BCXX.pdf LED Circuit Board Indicators Vertical LED Assembly, 0.225 in. Length, Black PVC Alloy