Produkte > BIVAR INC. > ELM32255BC-3
ELM32255BC-3 Bivar Inc.
ELM3XXX5BCXX.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: EXTRUDED VERTICAL T-1 3/4 (5MM)
Packaging: Bulk
Current: 30mA Green, 30mA Red
Color: Green, Red
Voltage Rating: 2.2V Green, 2V Red
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 35mcd Green, 35mcd Red
Configuration: Single
Viewing Angle: 40°
Lens Type: Diffused, White
Wavelength - Peak: 568nm, 635nm
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELM32255BC-3 Bivar Inc.
Description: EXTRUDED VERTICAL T-1 3/4 (5MM), Packaging: Bulk, Current: 30mA Green, 30mA Red, Color: Green, Red, Voltage Rating: 2.2V Green, 2V Red, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 35mcd Green, 35mcd Red, Configuration: Single, Viewing Angle: 40°, Lens Type: Diffused, White, Wavelength - Peak: 568nm, 635nm, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Weitere Produktangebote ELM32255BC-3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELM32255BC-3 ELM32255BC-3 Hersteller : Bivar ELM3XXX5BCXX.pdf LED Circuit Board Indicators Vertical LED Assembly, 0.225 in. Length, 5 mm HE Red/Green LED w White Diffused Lens, Black PVC Alloy, 635/568 nm