Produkte > BIVAR INC. > ELM32255RDT
ELM32255RDT Bivar Inc.
ELM3XXX5XX.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: EXTRUDED VERTICAL T-1 3/4 (5MM)
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Color: Red
Voltage Rating: 2.1V
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 2mcd
Configuration: Single
Viewing Angle: 45°
Lens Type: Diffused
Wavelength - Peak: 700nm
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.00mm Dia
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELM32255RDT Bivar Inc.
Description: EXTRUDED VERTICAL T-1 3/4 (5MM), Packaging: Bulk, Current: 20mA, Color: Red, Voltage Rating: 2.1V, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 2mcd, Configuration: Single, Viewing Angle: 45°, Lens Type: Diffused, Wavelength - Peak: 700nm, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.00mm Dia.
Weitere Produktangebote ELM32255RDT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELM32255RDT Hersteller : Bivar ELM3XXX5XX.pdf LED Circuit Board Indicators Vertical LED Assembly, 0.225 in. Length, 5 mm Red LED w Diffused Lens, Black PVC Alloy,