ELT-3KN137C Panasonic Electronic Components
AGI0000CE1.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 4MH 15MA 117OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.130" L x 0.122" W (3.30mm x 3.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 117Ohm
Material - Core: Ferrite
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Inductance: 4 mH
Current Rating (Amps): 15 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELT-3KN137C Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 4MH 15MA 117OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.130" L x 0.122" W (3.30mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 117Ohm, Material - Core: Ferrite, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Inductance: 4 mH, Current Rating (Amps): 15 mA.