Produkte > CHEMI-CON > ELXG630VSN103MA50S
ELXG630VSN103MA50S
ELXG630VSN103MA50S Chemi-Con
LXGN-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 10000UF 20% 63V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Capacitance: 10000 µF
Voltage - Rated: 63 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXG630VSN103MA50S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 10000UF 20% 63V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Capacitance: 10000 µF, Voltage - Rated: 63 V.
Weitere Produktangebote ELXG630VSN103MA50S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXG630VSN103MA50S ELXG630VSN103MA50S Hersteller : Chemi-Con LXGN-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 10000uF 63 Volt
Produkt ist nicht verfügbar
ELXG630VSN103MA50S ELXG630VSN103MA50S Hersteller : United Chemi-Con United-Chemi-Con-1952458.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 10000uF 63 Volt