Produkte > CHEMI-CON > ELXV250ELL121MF15D
ELXV250ELL121MF15D
ELXV250ELL121MF15D Chemi-Con
LXVLL_e-2509089.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 120UF 25V
auf Bestellung 1980 Stücke:
Lieferzeit 183-187 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXV250ELL121MF15D Chemi-Con
Description: CAP ALUM 120UF 20% 25V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Capacitance: 120 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 270 MOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 181.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 330 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ELXV250ELL121MF15D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXV250ELL121MF15D ELXV250ELL121MF15D Hersteller : Chemi-Con LXVLL-e.PDF Description: CAP ALUM 120UF 20% 25V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 270 MOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 181.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 330 mA @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
ELXV250ELL121MF15D ELXV250ELL121MF15D Hersteller : United Chemi-Con 18143430614d9b17398ecab-1210734.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 120UF 25V