Produkte > CHEMI-CON > ELXV250ELL821MJ30S
ELXV250ELL821MJ30S
ELXV250ELL821MJ30S Chemi-Con
LXVLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.240" (31.50mm)
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 44 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 942.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.45 A @ 100 kHz
auf Bestellung 1975 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXV250ELL821MJ30S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.240" (31.50mm), Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 44 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 942.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.45 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ELXV250ELL821MJ30S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXV250ELL821MJ30S ELXV250ELL821MJ30S Hersteller : Chemi-Con LXV_Series.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 820uF 25 Volt
Produkt ist nicht verfügbar
ELXV250ELL821MJ30S Hersteller : United Chemi-Con al-lxv-e-140701-594307.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 820uF 25 Volt