Produkte > CHEMI-CON > ELXV350ELL121MH12D
ELXV350ELL121MH12D
ELXV350ELL121MH12D Chemi-Con
LXVLL_e-2509089.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 120UF 35V
auf Bestellung 460 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXV350ELL121MH12D Chemi-Con
Description: CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Capacitance: 120 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 200 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 166 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 415 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXV350ELL121MH12D ELXV350ELL121MH12D Hersteller : United Chemi-Con LXVLL_e-2509089.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 120UF 35V
auf Bestellung 1579 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
ELXV350ELL121MH12D ELXV350ELL121MH12D Hersteller : Chemi-Con LXVLL-e.PDF Description: CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 200 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 166 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 415 mA @ 100 kHz