Produkte > CHEMI-CON > ELXY100ELL152MJ30S
ELXY100ELL152MJ30S
ELXY100ELL152MJ30S Chemi-Con
LXYLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.240" (31.50mm)
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 44 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 864 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.44 A @ 100 kHz
auf Bestellung 988 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXY100ELL152MJ30S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.240" (31.50mm), Capacitance: 1500 µF, Voltage - Rated: 10 V, Impedance: 44 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 864 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.44 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ELXY100ELL152MJ30S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXY100ELL152MJ30S Hersteller : UNITED CHEMI-CON LXYLL-e.PDF 10*30/10V1500
auf Bestellung 100000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
ELXY100ELL152MJ30S ELXY100ELL152MJ30S Hersteller : Chemi-Con 7964717934d9b174c3ba48.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 1500UF 10V