Produkte > CHEMI-CON > ELXY100ELL331MH12D
ELXY100ELL331MH12D
ELXY100ELL331MH12D Chemi-Con
LXYLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 170 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 222.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 445 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 1085 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXY100ELL331MH12D Chemi-Con
Description: CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 10 V, Impedance: 170 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 222.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 445 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXY100ELL331MH12D ELXY100ELL331MH12D Hersteller : United Chemi-Con 7964717934d9b174c3ba48-1210810.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 330UF 10V