Produkte > CHEMI-CON > ELXY100ELL332MK35S
ELXY100ELL332MK35S
ELXY100ELL332MK35S Chemi-Con
7964717934d9b174c3ba48.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 3300UF 10V
auf Bestellung 80 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXY100ELL332MK35S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.437" (36.50mm), Capacitance: 3300 µF, Voltage - Rated: 10 V, Impedance: 24 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.665 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.22 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ELXY100ELL332MK35S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXY100ELL332MK35S Hersteller : UNITED CHEMI-CON LXYLL-e.PDF 12.5*30/10V3300
auf Bestellung 100000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
ELXY100ELL332MK35S ELXY100ELL332MK35S Hersteller : Chemi-Con LXYLL-e.PDF Description: CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.437" (36.50mm)
Capacitance: 3300 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 24 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.665 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.22 A @ 100 kHz