Produkte > CHEMI-CON > ELXY160ELL681MJ20S
ELXY160ELL681MJ20S
ELXY160ELL681MJ20S Chemi-Con
7964717934d9b174c3ba48-1210810.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 680UF 16V
auf Bestellung 260 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXY160ELL681MJ20S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 16 V, Impedance: 62 MOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 624 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.04 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXY160ELL681MJ20S ELXY160ELL681MJ20S Hersteller : Chemi-Con LXYLL-e.PDF Description: CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 62 MOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 624 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.04 A @ 100 kHz
auf Bestellung 1919 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
ELXY160ELL681MJ20S ELXY160ELL681MJ20S Hersteller : United Chemi-Con 7964717934d9b174c3ba48-1210810.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 680UF 16V