Produkte > UNITED CHEMI-CON > ELXY350ETD390ME15D
ELXY350ETD390ME15D
ELXY350ETD390ME15D United Chemi-Con
7964717934d9b174c3ba48-1210810.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 39UF 35V
auf Bestellung 3630 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXY350ETD390ME15D United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 39UF 20% 35V RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Part Status: Obsolete, Capacitance: 39 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Weitere Produktangebote ELXY350ETD390ME15D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXY350ETD390ME15D Hersteller : Chemi-Con LXYLL-e.PDF Description: CAP ALUM 39UF 20% 35V RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Obsolete
Capacitance: 39 µF
Voltage - Rated: 35 V