Produkte > UNITED CHEMI-CON > ELXY630ELL681ML30S
ELXY630ELL681ML30S
ELXY630ELL681ML30S United Chemi-Con
7964717934d9b174c3ba48-1210810.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 680uF 63 Volt
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXY630ELL681ML30S United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.240" (31.50mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 63 V, Impedance: 46 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.032 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.72 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXY630ELL681ML30S ELXY630ELL681ML30S Hersteller : Chemi-Con LXYLL-e.PDF Description: CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.240" (31.50mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 46 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.032 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.72 A @ 100 kHz