Produkte > CHEMI-CON > ELXZ630ELL821ML30S
ELXZ630ELL821ML30S
ELXZ630ELL821ML30S Chemi-Con
LXZLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.240" (31.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 43 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.602 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.67 A @ 100 kHz
auf Bestellung 583 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXZ630ELL821ML30S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.240" (31.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 63 V, Impedance: 43 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.602 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.67 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXZ630ELL821ML30S ELXZ630ELL821ML30S Hersteller : United Chemi-Con LXZLL_e-2509067.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 63volts 820uF 16X30
auf Bestellung 460 Stücke:
Lieferzeit 241-245 Tag (e)
Anzahl Preis
ELXZ630ELL821ML30S ELXZ630ELL821ML30S Hersteller : Chemi-Con LXZLL_e-2509067.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 63volts 820uF 16X30